Pracownia/poradnia Sosnowiec

Pracownia/poradnia Sosnowiec

Poradnia leczenia osteoporozy i pracownia diagnoztyczna Pro&Diagnostic w Sosnowcu to zaufane miejsce diagnostyczno-lecznicze zlokalizowane przy ulicy Marsz. Józefa Piłsudskiego 9 (Przychodnia Kolejwa OLK, II piętro). Poradnia posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia NFZ-logo.png, co oznacza, że pacjenci objęci ubezpieczeniem zdrowotnym mogą za darmo skorzystać z usług poradni.

W poradni pracuje wysoko wykwalifikowany lekarz specjalizujący się w leczeniu osteoporozy. Lekarz ten posiada doświadczenie i wiedzę w zakresie diagnozowania, leczenia oraz monitorowania pacjentów z tą chorobą. Pacjenci mogą uzyskać wsparcie i kompleksową opiekę medyczną od tego lekarza, który będzie odpowiedzialny za diagnozowanie i prowadzenie leczenia.

Więcej szczegółowych informacji na temat oferowanych badań i usług można znaleźć na stronie internetowej Pro&Diagnostic w zakładce "Badania". Tam można dowiedzieć się więcej o specjalizacji pracowni oraz szczegółach dotyczących konkretnych badań, które są dostępne.

536 402 774
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 9 (II piętro) OLK